Na setkání certifikovaných osob pro funkci TECHNIK DIAGNOSTIK TERMOGRAFIE (Termoden 2019) jsme představili novou termokameru LabIR a projekt Termovize do škol

01.11.2019
7. října jsme v Zaječí pod hlavičkou Asociace Technických Diagnostiků (ATD) jako nové Schválené Školicí Pracoviště pro termografickou diagnostiku - SŠP ZČU Plzeň spolu s SŠP VŠB-TU Ostrava spolupořádali premiérový workshop Termoden 2019, profesně pracovní setkání certifikovaných osob pro funkci TECHNIK DIAGNOSTIK TERMOGRAFIE. Na setkání zazněly aktuální příspěvky z oblasti termografie, představili jsme naše nové SŠP a také jsme představili projekt Termovize do škol termovize.zcu.cz, jehož součástí je vývoj naší vlastní LabIR termografické kamery.

Video ze setkání: Workshop - meeting Termoden 2019 and presenting of LabIR thermographic camera