Jsme součástí týmu, který získal projekt "Non-Contact NDI for Polymer Composite Structures" podpořený ESA/ESAC – Evropskou kosmickou agenturou

10.02.2020

Jsme součástí týmu, který získal projekt AO/1-9843/19/NL/GLC – NCNDI "Non-Contact NDI for Polymer Composite Structures" podpořený ESA/ESAC – Evropskou kosmickou agenturou. Hlavním koordinátorem projektu je OPTIMAL Structural Solutions (Portugalsko), dalšími členy konsorcia jsou EireComposites (Irsko), OPTONOR (Norsko), SCSD (Dánsko), Západočeská univerzita v Plzni, University of Limerick via ICOMP (Irsko). Hlavním cílem projektu je vývoj/demonstrace aplikovatelnosti bezkontaktních metod nedestruktivní inspekce za účelem zjištění vad a poškození kompozitních materiálů v rámci definované spolehlivosti.