Pracovníci

Pracovníci odboru tvoří interdisciplinární tým, který je potřeba pro výzkum laserových technologií stejně tak jako pro výzkum metod měření tepelných procesů. V něm jsou zastoupeni specialisté na laserové systémy, na technologie zpracování materiálů, na měření optických vlastností materiálů, na bezkontaktní měření teplotních polí, na počítačové modelování termomechanických procesů, na informatiku nebo na konstruování strojů. Členové týmu zajišťují také management a přípravu výzkumných a vzdělávacích projektů. To nám umožňuje komplexně řešit výzkumné projekty, organizovat spolupráce s dalšími pracovišti a dotáhnout výsledky až do podoby průmyslových aplikací.

Pracovník Telefon Mail
Angelovová Martina 377 634 786 mangelov@ntc.zcu.cz
Česánek Zdeněk zdenda13@ntc.zcu.cz
Franc Aleš 377 634 824 afranc@ntc.zcu.cz
Honner Milan 377 634 720 honner@ntc.zcu.cz
Honnerová Petra 377 634 719 petrahon@ntc.zcu.cz
Houdková Šimůnková Šárka 377 634 818 houdkov@ntc.zcu.cz
Hruška Matěj 377 634 826 maslej@ntc.zcu.cz
Klepáček Jan 377 634 820 klepacek@ntc.zcu.cz
Kohlschütter Tomáš 377 634 821 kolsi@ntc.zcu.cz
Kučera Martin 377 634 819 kucera82@ntc.zcu.cz
Lang Vladislav 377 634 717 vlang@ntc.zcu.cz
Martan Jiří 377 634 718 jmartan@ntc.zcu.cz
Moskal Denys 377 634 724 moskal@ntc.zcu.cz
Muzika Lukáš muzika@ntc.zcu.cz
Skála Jiří 377 634 804 jskala@ntc.zcu.cz
Slavíková Ilona prantloi@ntc.zcu.cz
Smazalová Eva 377 634 822 smazal@ntc.zcu.cz
Smeták Ladislav smetak@ntc.zcu.cz
Sudová Šimlová Jaromíra 377 634 833 simlova@ntc.zcu.cz
Šroub Jan 377 634 722 jsroub@ntc.zcu.cz
Švantner Michal 377 634 721 msvantne@ntc.zcu.cz
Tesař Jiří 377 634 828 tesar@ntc.zcu.cz
Veselý Zdeněk 377 634 832 zvesely@ntc.zcu.cz
Vostřák Marek 377 634 827 mvostrak@ntc.zcu.cz